VII. kolo MSL, 10.07.2010 - KOŠATKA 13:00
Napsal: ned črc 04, 2010 8:21 am
SDH KOŠATKA
si Vás dovoluje pozvat na IX. ročník pohárové soutěže hasičských družstev a zároveň VII. kolo MSL
Místo konání: sportovní areál Košatka (areál restaurace Odra)
Datum konání: 10.07.2010
Prezentace: od 12:30 hod. – 13:00 hod.
Zahájení soutěže: 13:00
Startovné: 100 Kč
Disciplína: požární útok, 2B; pravidla - MSL (www.msliga.info)
Startovní pořadí lze nahlásit na tel. 605 553 472 nebo přímo zde na diskuzi!
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu startovního pořadí!!!
!!!INTERNETOVÉ NAHLAŠOVÁNÍ BUDE UKONČENO 09.07.2010 V 22:00!!!
Startovací listina:
1. Košatka
2. Rychaltice
3. Mošnov
4. Metylovice
5. Košatka
6. Mistřovice
7. Vlčovice
8. Marklovice
9. Rychaltice
10. Metylovice
11. Marklovice
12. Bartovice
13. Metylovice
14. Petřvaldík
15. Písečna
16. Bartovice
17. Kozmice A
18. Bartovice
19. Karviná - Louky
20. Petřvaldík
21. Kozmice B
22. Oprechtice
23. Stará Ves
24. Prchalov
25. Kojkovice
26. Oprechtice
27. Kozlovice
28. Karviná - Hranice
29. Malenovice
30. Stará Ves
31. Vrbice
32. Svinov
33. Jistebník
34. Prchalov
35. Lubno
36. Svinov
37. Stará Ves
38. Větřkovice
39. Bartovice
40.
!!!INTERNETOVÉ NAHLAŠOVÁNÍ BUDE UKONČENO 09.07.2010 V 22:00!!!
si Vás dovoluje pozvat na IX. ročník pohárové soutěže hasičských družstev a zároveň VII. kolo MSL
Místo konání: sportovní areál Košatka (areál restaurace Odra)
Datum konání: 10.07.2010
Prezentace: od 12:30 hod. – 13:00 hod.
Zahájení soutěže: 13:00
Startovné: 100 Kč
Disciplína: požární útok, 2B; pravidla - MSL (www.msliga.info)
Startovní pořadí lze nahlásit na tel. 605 553 472 nebo přímo zde na diskuzi!
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu startovního pořadí!!!
!!!INTERNETOVÉ NAHLAŠOVÁNÍ BUDE UKONČENO 09.07.2010 V 22:00!!!
Startovací listina:
1. Košatka
2. Rychaltice
3. Mošnov
4. Metylovice
5. Košatka
6. Mistřovice
7. Vlčovice
8. Marklovice
9. Rychaltice
10. Metylovice
11. Marklovice
12. Bartovice
13. Metylovice
14. Petřvaldík
15. Písečna
16. Bartovice
17. Kozmice A
18. Bartovice
19. Karviná - Louky
20. Petřvaldík
21. Kozmice B
22. Oprechtice
23. Stará Ves
24. Prchalov
25. Kojkovice
26. Oprechtice
27. Kozlovice
28. Karviná - Hranice
29. Malenovice
30. Stará Ves
31. Vrbice
32. Svinov
33. Jistebník
34. Prchalov
35. Lubno
36. Svinov
37. Stará Ves
38. Větřkovice
39. Bartovice
40.
!!!INTERNETOVÉ NAHLAŠOVÁNÍ BUDE UKONČENO 09.07.2010 V 22:00!!!